KOSMETIKA

Péče o plet' 

ZÁKLADEM MÉ PÉČE O VAŠÍ PLEŤ JE VŽDY INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP. VHODNÝ POSTUP OŠETŘENÍ ZVOLÍM PO VZÁJEMNÉ DOHODĚ S VÁMI PŘED SAMOTNÝM OŠETŘENÍM. PRIORITNĚ ŘEŠÍM JAKO PRVNÍ TEN NEJDŮLEŽITĚJŠÍ Z PROBLÉMŮ, POKUD PROBLÉMY EXISTUJÍ. KDYŽ ŽÁDNÉ PROBLÉMY NEPOCIŤUJETE, MŮŽETE SI JEN TAK UŽÍT CHVILKU PRO SVŮJ ODPOČINEK, REGENERACI A DOBRÝ POCIT V MEDITAČNÍM PROSTŘEDÍ.

NEVÁHEJTE A VYUŽIJTE NAŠE SLUŽBY V OBLASTI KOSMETIKY A PÉČE O OBLIČEJ. UVIDÍTE, ŽE SI VAŠE OKOLÍ POZITIVNÍ ZMĚNY VŠIMNE A NALEZNETE VÁŠ NOVÝ ŽIVOTNÍ STYL. JIŽ NYNÍ SE TĚŠÍM NA NAŠE SETKÁNÍ!

Ošetření pleti

Základní ošetření pleti

Čištění pleti (odlíčení, tonizace pleti, peeling-obličej + dekolt)
Napářka pleti (gelové změkčovadlo, hloubkové čištění pleti)
Maska (dle typu pleti)
Úprava obočí (trhání + barvení obočí)
Konečné ošetření krémem (dle typu pleti)
Celková doba ošetření: 1 hod.


Hloubkové ošetření pleti

Čištění pleti (odlíčení, tonizace pleti, peeling obličeje a dekoltu)
Napářka pleti (gelové změkčovadlo, hloubkové čištění pleti)
Masáž (obličeje a dekoltu)
Maska (dle typu pleti), oční a retní maska
Úprava obočí (trhání a barvení obočí)
Ošetření vrásek
Konečné ošetření krémem (dle typu pleti)
Celková doba ošetření: 1,5 hod.


KOSMETICKÉ MASÁŽE

Správně provedená masáž je jedním z nejúčinnějších úkonů v kosmetice. Nenahradí ji žádný masážní přístroj. Účinek je trvalý jedině tehdy, provádí-li se pravidelně. Efekt masáže je okamžitě prokazatelný, kůže získává svěží vzhled. Příznivě ovlivňuje celou nervovou soustavu.


Klasická masáž obličeje, krku, šíje a dekoltu, cca 30 min


masíruje se celá oblast dekoltu, krku, šíje a obličeje včetně očního okolí masážním prostředkem dle potřeb pleti. Používáme převážně panenské oleje Bio kvality, event. speciální masážní krémy.

Aktivuje výživu a zvyšuje tonus pleti, působí dobře na vrásky vzniklé únavou. Podporuje látkovou výměnu a odplavování nežádoucích produktů látkové výměny. Odstraňuje zrohovatělé buňky, zmírňuje únavu a příznivě ovlivňuje celou nervovou soustavu. Působí proti dvojité bradě, pokleslým koutkům, povislým tvářím.

Zklidňující (lymfodrenážní) masáž

používá se u pletí s výrazným prokrvením středních partií obličeje nebo u pletí citlivých.
Tato masáž působí na zlepšení krevního a mízního oběhu a na zklidnění kůže. Má-li být účinná, měla by se opakovat v týdenních intervalech.

MIKROMASÁŽ OČNÍHO OKOLÍ

Většinu informací o sobě získáváme prostřednictvím zraku. Na oční okolí má vliv mnoho negativních jevů, které jsou způsobeny životním stylem. Je to především kouření, ostré sluneční světlo, práce s počítači, jízda autem, zářivky, suchý vzduch a v neposlední řadě nízká spotřeba minerálních vod. Z vnitřních vlivů pak působí špatná funkce ledvin a nemoci očí. Oči jsou zahlcovány toxiny z kouření, prachem, popílkem a chlorem.

Nejzřetelnějším znakem zhošení kvality kůže kolem očí je její ztenčení, kůže povoluje, začíná prosvítat cévní kresba, mizí podkožní tuk. Vlivem povětrnosti a slunečních paprsků se mohou objevit pigmentová ložiska, kožní povrch se zvrásňuje.

Mikromasáží se docílí zlepšení vrásek v okolí očí, sníží se nitrooční tlak, zmenší se váčky pod očima, zlepší se zprůchodnění dutin, zrak se zlepší až

o 0,5 dioptrie. A co je nejdůležitější - kůže se promastí a oddálí se tak její ztenčení a vznik viditelných známek stárnutí. Zároveň se posiluje i obočí, které během let klesá. Ošetření mikromasáží očního okolí trvá přibližně 20 minut. Jde o jedinečné a ucelené ošetření přizpůsobené potřebám očního okolí

a schopné vrátit pokožce všechny její přirozené obranné funkce, což jí umožňuje znovu získat veškerou krásu.

GALVANICKÁ ŽEHLIČKA

Historie galvanické žehličky sahá na počátek minulého století, kdy se uskutečňovaly první pokusy s galvanickým proudem v kosmetice. Zjistilo se, že díky galvanoterapii dochází k vypnutí a omlazení pokožky. Dnes je již galvanická žehlička léty prověřenou a v kosmetickém průmyslu nenahraditelnou kosmetickou pomůckou.

Pomocí vhodných sér dochází až k desetinásobnému lepšímu vstřebávání aktivních složek, které mají příznivý vliv na kvalitu a vzhled pleti. Díky galvanickému proudu dochází k uvolnění svalového napětí a tedy i k vypnutí pokožky, což má za následek vyhlazení mimických vrásek.

U nás Vám provedeme kompletní ošetření pleti pomocí galvanické žehličky - čištění, hydrataci a zahlazení mimických vrásek najednou. Celý proces trvá zhruba 1,5 hodiny a je naprosto bezbolestný a příjemný, lze to přirovnat

k masáži v obličejové části. Galvanickou žehličku není doporučeno užívat na silně aknózní pleť, pokud máte kardiostimulátor nebo jiné předměty, které by mohly nepříznivě reagovat na galvanický proud.


GALVANICKÁ ŽEHLIČKA PLETI

Průběh ošetření

  • žehličku lze použít na všechny druhy pleti
  • žehlička pracuje na bázi pozitivního a negativního galvanického proudu (v 1. fázi se pleť hloubkově vyčistí a ve 2. fázi se zapraví gel do podkoží)
  • procedura je příjemná, připomíná lymfatickou masáž

Účinky galvanické žehličky

  • při žehlení dochází k rozproudění lymfy, zmírnění otoků, sjednocení tonusu pleti, zmírnění tmavých kruhů pod očima, odstranění mimických vrásek, zpevnění a zvýšení pružnosti obličejových svalů
  • výsledky jsou viditelné už po první aplikaci

Jak často docházet na ošetření

Startovací kúra

1. týden - 2 ošetření
3. týden - 1 ošetření

2. týden - 2 ošetření

Udržovací kúra

ošetření jednou za 4 až 6 týdnů

Touha žen vypadat krásně a líbit se provází lidstvo již od nepaměti. I vy můžete vypadat skvěle a okouzlit na první pohled. Přitom ke štěstí a úspěchu není potřeba plastická operace, stačí pouze výběr správné kosmetiky a zdravý rozum při její aplikaci.