REFERENCE - KOMENTÁŘE - DOTAZY - VZKAZY

Znovu jsem se rozhodla aktualizovat stránku KOMENTÁŘŮ - jsem tady pro Vás a přece jenom mě zajímá Váš názor. Ať nedělám něco, co se Vám nelíbí ...

Přehled komentářů


Spokojenost

(Petra, 7. 12. 2021 20:05)

Paní kosmetička je milá a příjemná. Ráda se k ní vracím


Spokojenost

(Erika J., 9. 9. 2021 18:23)

Paní Alenka je zhovorciva a sikovna dama, ktera se klientele venuje, neodbiha zvedat telefony a nema rozdelanych nekolik lidi pospolu. Jelikoz jsem mela nekolik osetreni v jednom voucheru, velice ocenuji, ze se mi plne venovala. Studio je na nove adrese v centru, skvele dostupne a objednani bylo skutecne na hodinu, zadne čekacky. P Shine jsem mela prvy raz, je to nekolik hodin a nechty se stale lesknou a vypadaji moc hezky. S navstevou jsem spokojena.


Ceremoniál královny Kleopatry

(Věra Z, 15. 5. 2021 14:55)

Když jsem zjistila, že v tomto studiu kosmetiky dělají tuto službu, se zvědavosti jsem si jí předem zakoupila. Udělala jsem moc dobře, protože takový relax a pohodu jsem dlouho nezažila. Paní mi vysvětlila, že to může být také tím, že nemám stálou kosmetičku. To si nemyslím, vždyť tady jsem taky byla poprvé.
Vynikající přístup, vynikající osobnost a vynikající profesionální úroveň. Jako profesorka historie musím ocenit i znalosti z historie Egypta, které tato paní má. Hned jsem si zakoupila další poukaz. Krásné povídání a profesionálně provedený celý ceremoniál. Moc děkuji za tento zážitek.


Děkuji

(Alena, 31. 7. 2020 13:16)

Příjemné prostředí a úžasná slečna, mockrát děkuji za příjemnou proceduru.


Poděkování

(Kateřina, 30. 6. 2020 16:28)

Ráda bych vám poděkovala za to, že jste mě vyřídila VIP kartu do tiande a poradila s prvním nákupem ohledně mojí pleti a ženského zdraví. Já už používám z 95% jen tiande a vidím změnu jednak na pleti( kromě té skvělé kosmetiky ovšem i změna psychiky!) a další změna na vlasech. Zbožňuju multifunkčnost těch výrobků. Postupně jsem k nim přivedla i babičku, mamku,sestru i kamarádky. Když vidím ten efekt - ráda to šířím dál. Ať jsme všechny zdravé, krásné a spokojené.


Zdeňka Pospíšilová

(100% spokojenost, 17. 6. 2020 16:44)

byla jsem spokojena úplně se vším,paní kosmetička byla velice příjemná a kosmetika splnila mé očekávání. Ráda se tam vrátím.


Naprostá spokojenost

(Marie Zděřková, 11. 6. 2020 11:42)

Příjemné prostředí, milá a jemná kosmetička, vynikající relax. Velmi vstřícná při hledání termínu, aby mi to sedělo s vlakem a vůbec se nemusela starat jak se dostanu za ní , ale pečlivě mi vysvětlila cestu s tím, že je teď Olomoucká trasa v rekonstrukci a nejezdí tramvaje. Jedná se o mladou slečnu a já jsem důchodkyně. Moc si jejího přístupu vážím je vidět, že jí to baví.


DĚKUJI

(Matoušková Růžena, 10. 3. 2020 9:30)

VELKÝ DÍK MAJITELCE STUDIA PROMĚN PANÍ ALENCE ZA SKVĚLE ODVEDENOU PRÁCI V PŘÍJEMNÉM PROSTŘEDÍ JEJÍHO STUDIA.NEMÉNĚ PODNĚTNÉ BYLY I JEJÍ RADY,BYLA JSEM VELICE SPOKOJENA A URČITĚ JEJÍ SLUŽBY ZNOVU VYHLEDÁM.
S pozdravem Matoušková Růžena,Prostějov.


V harmonii se životem

(Milada Vysloužilova, 25. 1. 2020 13:40)

Odcházela jsem nejen s profi ošetřenou pletí, ale i plná energie.
Mám domluven další termín na ošetření pleti s paní Alenou a těším se na další nové informace jak být zdravá a krásná. Děkuji.
Doporučuji.
Hezký den. Milada


Krásné prostředí spokojenost 100%

(Kateřina + Martina, 12. 11. 2019 8:31)

Úžasný zážitek na celý život, kouzelné prostředí, nádherné nehty, příště zas. Doporučujeme!


100% spokojenost

(Hana Pavlíčková, 29. 10. 2019 8:53)

Ze slečnou v tomto studiu jsem naprosto spokojená , vyhovuje mi jak její práce tak její charismatická a empatická osobnost.
S naprostým klidem mi předložila studijní certifikáty jak z oboru kosmetiky, tak z oboru dermální kosmetiky a zde jsem zjistila, že kosmetičky jsou 2 a neustále se obě vzdělávají.
a proč jsem si toto nechala předložit?
dostala jsem totiž 2 wouchery , na prvním jsem byla hned vedle v salónu A****.....e a tam mě celou dobu bylo předkládáno, že kosmetičky jsou jen zkrachovalé nehtařky a daly se na kosmetiku.
kdybych k nim neměla další woucher jako dárek, tak bych na toto tvrzení asi skočila a tím bych nikdy nepoznala tu nejlepší kosmetiku co jsem kdy zažila.
Nechodím pravidelně, ale zde jsem si zakoupila 5 ošetření a s nadšením doporučuji dál .
Nenechte si nic od nikoho namluvit, věci můžou být docela jinak, než se na první pohled zdaji.


Úžasné

(Sabina, 22. 10. 2019 20:06)

Kosmetické ošetření pleti bylo úžasné, konečně jsem našla kosmetiku podle svých představ a hned se objednala.
Krásné prostředí, pečlivě provedené čištění pleti opravdu do hloubky a osobnost kosmetičky oceňuji na 1******


Krásné prostředí spokojenost 100%

(Anna, 21. 10. 2019 9:52)

Výborná kvalita, výrazně se zlepšila pleť a příjemná paní kosmetička,
hned jsem si zamluvila příští termín.


DOPORUČUJI

(Kristýna, 17. 10. 2019 17:59)

Velmi se mi líbil přístup, prostředí, milá slečna kosmetička, popovídali jsme, celkově to byla velmi dobrá zkušenost. Hlavně jsem zažila doposud asi nejlepší kosmetické ošetření a masáž :-). No prostě hned jsem se objednala i na příště. :-) SKVĚLÉ


Příjemné a krásné prostředí

(Zlata, 17. 9. 2019 20:26)

příjemné a krásné prostředí, milá, ochotná a příjemná kosmetička.


Spokojená

(Karolína Peterková, 8. 9. 2019 20:07)

Všechno bylo na jedničku, paní velice příjemná, komunikace super, čiší z ní velmi pozitivní energie bude ze mne stálý zákazník.


Doporučuji

(Martina Ch., 8. 9. 2019 17:16)

Krásně zařízené voňavé studio a velmi příjemná slečna Ošetření bylo naprosto super! hned jsem poznala na pleti rozdíl. Příště jdu zase. i s nehtama .Doporučuji! :-)


DOPORUČUJI

(Barbora, 4. 9. 2019 16:17)

Perfektní , konečně jsem objevila kosmetiku podle svých představ.
Všem doporučuji.


Spokojenost

(Ivona, 3. 9. 2019 20:01)

Naprostá spokojenost v tomto salonu, příjemné prostředí i paní kosmetička.
Hlavně mi vyhovuje její poradenství a používané kosmetické prostředky.
Oceňuji její zájem o mou osobu a její empatii.
Vynikající relax.


DOPORUČUJI

(Dana Horáková, 24. 5. 2019 18:27)

kosmetiku jsem dostala od dcery jako dárkový poukaz a přiznám se, že se mi moc nechtělo. kdysi před lety jsem absolvovala taky kosmetiku a nijak mě to nenadchlo, z důvodu toho, že paní kosmetička tenkrát vyjmenovávala moje nedostatky na pleti takovým nevybíravým způsobem, že jsem se cítila dost trapně a zoufale, že se snad ani nemyju. Proto jsem nebyla ani tímto dárkem nadšená. Aby se dcera nezlobila tak jsem na tento poukaz šla z docela špatnou náladou z očekávání co zase bude. Dveře mi otevřela usměvavá paní a musím říct, že svým přístupem a nějakým záhadným fluidem které okolo sebe šířila mě vtáhla do děje tak, že jsem se ani nenadála a byl konec. Když jsem se divila kolik je hodin tak mi řekla dělala jsem vás o půl hodiny dýl, když nám to tak krásně šlo. Jste dneska poslední tak si to mohu dovolit. Když jsem jí chtěla připlatit řekla, že už jsem jí zaplatila a na můj nechápavý výraz odpověděla. zbouraly jsme spolu tu zeď, která stála mezi váma a kosmetikou. Pozdravujte dceru kterou neznám a někdy příště vás ráda uvidím.
hned jsem se objednala k takové ženské budu chodit ráda a nemyslete si, že mě taky neříkala o mých nedostatcích a co bych měla nebo neměla dělat.
ale ten přístup byl naprosto jiný , tady jsem si odnesla plno informací .
děkuji
Dana Horáková


Líčení

(Vendy Janíčková, 20. 5. 2019 12:14)

absolvovala jsem líčení jako výhru ve facebookové soutěži a jsem velice spokojená. Když to porovnám ze svým líčením na mou svatbu tak je mi líto, že jsem o tomto studiu nevěděla. navíc jsem dostala i informace ohledně péče o
svou pleť a doporučení na výrobky které používám už 3 týdny a mám viditelné výsledky.
děkuji
Vendy Janíčková


DOPORUČUJI

(Ladislava, 20. 5. 2019 9:00)

Dárek pro dvě přibuzné, obě byly spokojené, chválily si přístup kosmetičky i výsledek procedury.


Spokojená

(Irena Coufalová, 20. 5. 2019 8:57)

vynikající masáž a péče o pokožku obličeje a dekoltu


Krásné prostředí spokojenost 100%

(Marcela, 20. 5. 2019 8:55)

Krásné prostředí a slečna hrozně příjemná a šikovná.
Skoro dvě hodinky naprostého relaxu.


Báječné

(Olga, 7. 3. 2019 18:13)

Prostě báječné, fakt jsem si to užila. Jdu za měsíc znovu. Cítím se skvěle! Milý přístup slečny kosmetičky!


Spokojenost

(Petra, 7. 1. 2019 7:51)

Naprosto spokojená , za 3 měsíce se mi nehty spravily o 100%. Oceňuji vstřícnost při objednávání a celkovou empatickou osobnost paní manikérky.


Spokojená

(Marcela Uherová, 2. 1. 2019 13:09)

Jsem s touto paní velice spokojená, protože se mi dokonale věnuje celou dobu co tam jsem .Jedná se tam stále o mě , nelelkuje, neuklízí, nesvačí, ale i když já relaxuji s rukama v zábalu , stále se mnou povídá , pro mě důležité věci.
v bývalém nehtovém studiu to tak nebylo a cítila jsem se tam jako vetřelec, který obtěžuje svýma dotazama co s nehtama ap.
Tato paní si na nic nehraje a mě svým přístupem poskytla jiný pohled na věc, dozvěděla jsem se konečně příčinu velkého třepení nehtů a sama na nich po měsíci vidím změnu k lepšímu.


Spokojenost

(Eva Borovičková, 7. 11. 2018 18:36)

naprostá spokojenost, paní velice příjemná a ochotná.
Samotná procedura velmi výborná nemám co vytknout:)


Příjemné prostředí

(Ludmila Kaňáková, 2. 11. 2018 12:57)
Velice sympatická mladá slečna, ošetření pleti jsem si užila a služeb salonu jistě využiji i v budoucnosti.


Příjemné prostředí

(Marie Soukupová, 20. 9. 2018 14:10)
Velice příjemná slečna, příjemné prostředí, dobře se u toho odpočívá. Líbilo se mi to natolik, že jsem si přímo s paní domluvila opakované návštěvy.


Holčičí odpoledne

(Radka, 27. 6. 2018 6:07)

Chtěla bych paní Girgové moc dneska poděkovat
za krásné ,, holčičí "odpoledne, kde mi představila a nechala vyzkoušet spoustu výrobků z TianDe -) a už vím co budu mít v objednávce :-) děkuji moc


Doporučuji

(Sylva, 20. 6. 2018 11:07)

Koupila jsem si voucher na kosmetické ošetření, byla jsem velmi spokojená. Paní kosmetička milá, příjemná, věnovala hodně času vyčištění mé pleti od milií, což jsem ani nečekala. Určitě se opět objednám a doporučuji.


Příjemný relax

(Milena D, 25. 2. 2018 10:35)

prostředí pěkné, uklidňující hudba, příjemná slečna kosmetička
vše dobře vysvětlené, rady na závěr :)
nějak rychle to uběhlo (:-


Gelové nehty

(Adéla, 16. 2. 2018 6:48)

Spokojenost, krásné nehty na moje přání. žádné přesvědčování co si mám a nemám dát na nehty, ale paní mi vyhověla bez průtahů, přesně podle mé předlohy. tady budu chodit.


Gelové nehty

(Romana Pilařová, 7. 2. 2018 9:59)

Vřele doporučuji,byla jsem moc spokojená!


Úžasné

(Hana V, 31. 1. 2018 21:25)

Super relax, vše bylo vysvětleno a pociťují na pleti i výsledky ošetření. Krásné prostředí a velmi klidná a milá slečna.


Ošetření bylo skvělé

(Karin, 21. 1. 2018 20:20)

Voucher jsem již využila a ošetření bylo skvělé, slečna kosmetička je velice příjemná a má zlaté ruce, vřele ji doporucuji, kupuji další voucher...


Budu navštěvovat i nadále.

(Jana, 7. 1. 2018 12:53)

Velice příjemné a účinné ošetření pleti. Osobní přístup paní kosmetičky. Po ošetření byla pleť viditelně hebčí a vrásky vypnutější. úžasná masáž obličeje a dekoltu. Rozhodně budu navštěvovat i nadále.


Pečlivě provedená práce

(Olga Poštulková, 25. 11. 2017 19:53)

Pečlivě provedená práce a k tomu vynikající relax. Krásné prostředí a charizmatická osobnost paní kosmetičky. Navštívila jsem toto studio po druhé a obě kosmetičky paní i slečna jsou na vysoké profesionální úrovni. Je vidět, že je jejich práce baví a je jejich životním posláním.
Děkuji


Doporučuji

(Marta Zábojníková, 5. 9. 2017 7:51)

Sečna byla velmi milá, jemná, příjemná a ochotná, poradila, vysvětlila, vřele doporučuji :) po ošetření je pleť lepší, póry jsou vyčištěné důkladně, pleť je jemnější.


Pochvala za precizně odvedenou práci

(Šárka, 21. 8. 2017 10:14)

Chci tímto napsat všem návštěvníkům těchto stránek a dát na vědomí slečně kosmetičce ze Studia Proměn, že její hloubkové ošetření pleti bylo na té nejvyšší profesionální úrovni.
Prostředí , na vysoké úrovni, ještě jsem se nesetkala s tak krásným prostředím na kosmetiku.
Slečna milá, jemná a příjemná .
Nemohu opomenout i přijatelnou cenu v konečném důsledku.


Neskutečný relax

(Daniela H, 21. 2. 2017 8:15)

Ceremoniál Kleopatra, doporučuji všem ženám. Relax, příjemné prostředí a empatická paní. To je kombinace proč jsem se objednala znovu a už ted se těším.
Děkuji Daniela


Pochvala

(Marie, 23. 10. 2016 19:09)

Poctivě provedená kosmetika


Skvělý

(Marcela Nová, 19. 7. 2016 12:49)

Úžasná paní, příjemná atmosféra i prostředí, skvěle odvedená práce. Marcela


Zdroj pozitivní energie

(Naďa Stárková, 10. 6. 2016 17:27)

Studio Proměn vnímám jako zdroj nádherné pozitivní energie s nejvyšší úrovní služeb. Vysoká profesionalita je korunována empatickou a charizmatickou osobností paní kosmetičky. Děkuji za krásné povídání a už se těším na příště. Text


Úžasné

(Andrea, 11. 5. 2016 21:04)

Źe jsou služby Studia Proměn na té nejvyšší úrovni, to jsem věděla od známých a sestry. Ale s takovou vstřícností a empatií jsem se zatím nesetkala nikde. Obdivuji paní a její schopnosti mimosmyslového vnímání. Bylo mi sestrou řečeno předem do čeho jdu, ale po kosmetice bych fakt nečekala změny zdravotního stavu. Zaměřena jsem byla na pleť a na zážitek s tím spojený, takže až po cestě domů jsem si povšimla, že mě nebolí rameno po úraze, které jsem přeléčovala několik let. takovou kosmetiku si nechám líbit a ráda se vrátím . děkuji Andrea


Poděkování za krásné svatební nehty a to ostatní

(Jana V, 4. 4. 2016 6:36)

Děkujeme paní Girgové za to, že v pátek v pozdních večerních hodinách pochopila rozhodnutí mé sestry - která se v sobotu vdávala a opravdu na poslední chvíli se rozhodla pro gelové nehty. Několik telefonátů do různých nehtových studií bylo neúspěšných a k asiatům sestra nechtěla. Až paní Girgová měla pro toto náhlé sestřino rozhodnutí pochopení. Zprvu to tak sice nebylo, ale když jsem jí řekla, že se jedná o svatební nehty , tak řekla jen, že to jí nemůžem pokazit náladu a obětavě se k této situaci postavila. Z povídání sestry jsem slyšela, že paní Girgová je hodná paní, která je plná optimismu a empatie. Nervozita sestry byla pryč a navíc dostala porci překrásné pozitivní energie a síly, kterou vyzařuje právě paní Girgová. Obě ze sestrou děkujeme a já objednávám další nehty.


1* ceremoniál 4 hodiny

(Zdena, 24. 3. 2016 7:08)

ošetření nehtů 1*****
masáž paží 1*****
pedikůra 1*****
kosmetické ošetření 1*****
relax + atmosféra 1*****
osobnost paní Girgové 1*****
celkový dojem úžasný nepopsatelný 1*****
opět objednávám a dávám jako dárek i mé mamince - díky .


Kosmetické ošetření spojené s ošetřením duše

(Marie K., 8. 2. 2016 8:48)

Mohu plně doporučit. Paní Alena mi při kosmetickému ošetření, po domluvě spojila ošetření těla s šamanským čištěním a harmonizací čaker a bylo to úplně úžasné. Krásný relax a pleť je po ošetření krásná, svěží a i v těle jsem se cítila nádherně uvolněně, odpočatě a dokonce se mi uvolnila i bolest mezi lopatkama :-) Vřelý Dík!


Jděte do toho, toto za to stojí!

(Irena N, 24. 1. 2016 20:24)

Jděte do toho, toto za to stojí!
Jsem maximálně spokojená s péčí paní kosmetičky a manikérky. Mám služby na jednom místě, nemusím běhat ze studia do studia a ještě za příznivou cenu.
Nemohu zde opomenout charisma a lidskost paní Girgové. Děkuji za vše a těším se na další setkání.


90 minutové hloubkové ošetření pleti

(Zdena 24.9.2015, 24. 9. 2015 17:09)

Opakovaně jsem si koupila voucher na " 90 minutové hloubkové ošetření pleti " do kosmetického Studia proměn , jelikož paní Girgová je prostě SUPER , umí vytvořit atmosféru klidu, pohody, profesionálně se věnuje své zákaznici. Jsem maximálně spokojená !!


Děkujeme paní Aleně

(Helena T., 19. 12. 2014 12:23)

Na p-shine chodím už druhý rok, beru i desetiletou dceru, které se nehty dvojily a jsme nadšené, jak se nám oběma nehty uzdravily a zpevnily. Každý měsíc si taky dopřeju masáž paží, šíje a ramenního pletence, která je prostě bezvadná. Člověk se u paní Aleny uvolní na těle i na duši, ve studiu načerpá sílu a pozitivní energii. Za vše děkujeme a těšíme se na setkání v dalším roce.


Levandulové zamyšlení

(Martina, 6. 5. 2014 23:36)

Paní Alenko, moc děkuji.


Skvělý přístup

(Marie, 6. 3. 2014 22:32)

skvělý přístup, rychlost a vstřícnost