Ceremoniál královny Kleopatry


Užijte si 240 nebo 320 minut


Celý ceremoniál se skládá ze čtyř ošetření.

1) ošetření rukou a nehtů

přírodních - varianta P - Shine je technika péče o přírodní nehty, u nás známá již několik let.
Málokdo ale ví, že princip leštění nehtů vychází z dávné historie 
předků, kteří pečovali o své nehty již před mnoha stoletími.

Tato péče o nehty je vhodná pro většinu nehtových skupin - roztřepené, lámavéi nerostoucí nehty. Jelikož je principem P - Shinu leštění nehtů, není vhodný pro nehty tenké nebo zničené. Kúra podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů. Musí se pravidelně do měsíce doplňovat. Hlavními složkami P - Shinu je včelí pyl a křemičitá hlinka.
Provádí se zaleštěním včelího vosku do přírodního nehtu. Současně se také prokrví nehtová ploténka
a zabezpečí se tak její zdravý růst. Nehty se mohou lakovat i odlakovávat, aniž by se P - Shine odstranil. Po aplikaci P - Shinu mají nehty vysoký lesk a vypadají skvěle.

nebo nehty Gelové - varianta Nehtová modeláž

Každá žena bez ohledu na věk či profesi by měla mít upravené nehty.
Pokud zvolíte modeláž nehtů - uděláte radost nejen sobě, ale také
vašemu okolí. Ruce jsou Vaší vizitkou - jsou vidět vždy a všude. Dopřejte
si tedy pocit krásných a upravených rukou. Pokud vám příroda nenadělila
krásné nehty, pak je tady pro Vás modeláž nehtů a jejich úprava.


VÝŽIVNÁ REGENERAČNÍ INTENZIVNÍ MASKA NA RUCE -
obsahuje biologicky aktivní přírodní rostlinné látky, které pomáhají obnovit vitalitu stimulující buněčnou aktivitu, prokrvení a regeneraci kůže.
SLOŽENÍ: Přírodní enzymy, beta karoten, vitamíny A a E, extrakty z přesličky, kopřiva a klíčkový a arganový olej - který chrání buňky a podporuje jejich obnovu.


2) masáž rukou a ramenního pletence + uvolnění šíje


Starobylé národy a kultury věděly, že masáž je přirozenou formou léčení lidského těla, ducha a duše.
Například v Egyptě, byla masáž součástí osobní hygieny.

Žijeme v uspěchané době s pocitem, že všechno okolo nás je důležitější než my. Nemyslíme na svá těla jako na posvátný chrám pro naše duše a vědomí, nevěnujeme pozornost signálům, které nám vysílají. Všichni tento pocit známe naše tělo nám říká, že se máme zastavit, odpočívat a nechat o sebe pečovat. Masáž je jedním z prostředků kde máme možnost tuto péči a odpočinek dostat.Tím, že si dopřejeme masáž a necháme si uvolnit ztuhlé svaly se nám uvolní i napětí v naší mysli, lépe se spojíme sami se sebou a při tomto odpočinku dostáváme ty nejcennější informace a vhledy do našeho života.

Na tuto masáž používám Mandlový olej s květy citronové trávy který
obsahuje: vitamíny A, E, F, z minerálů především draslík, vápník, hořčík aj. Tento olej se staletí řadí mezi nejluxusnější kosmetické oleje. Je vhodný pro každý typ pleti. Pokožce dodává přirozenou hebkost a vláčnost. Mandlový olej s květy citronové trávy byl považovaný za velice vzácný artefakt už ve starém Egyptě a jeho zázračné regenerační účinky si mohla užívat jen elita.

Kosmetické ošetření pleti + Galvanická žehlička a ošetření kosmetikou s hadím jedem a citronovou trávou.

Základem mé péče o Vaši pleť je vždy individuální přístup. Vhodný postup ošetření zvolím po vzájemné dohodě s Vámi před samotným ošetřením. Prioritně řeším jako první ten nejdůležitější z problémů, pokud problémy existují. Když žádné problémy nepociťujete, můžete si jen tak užít chvilku pro svůj odpočinek, regeneraci a dobrý pocit v meditačním prostředí.

Masáž obličeje, krku, šíje a dekoltu
masíruje se celá oblast dekoltu, krku, šíje a obličeje včetně očního okolí masážním prostředkem dle potřeb pleti. Používáme převážně panenské oleje Bio kvality, event. speciální masážní krémy.

Aktivuje výživu a zvyšuje tonus pleti, působí dobře na vrásky vzniklé únavou. Podporuje látkovou výměnu a odplavování nežádoucích produktů látkové výměny. Odstraňuje zrohovatělé buňky, zmírňuje únavu a příznivě ovlivňuje celou nervovou soustavu. Působí proti dvojité bradě, pokleslým koutkům, povislým tvářím.

MIKROMASÁŽ OČNÍHO OKOLÍ

Nejzřetelnějším znakem zhošení kvality kůže kolem očí je její ztenčení, kůže povoluje, začíná prosvítat cévní kresba, mizí podkožní tuk . Vlivem povětrnosti a slunečních paprsků se mohou objevit pigmentová ložiska, kožní povrch se zvrásňuje.
Mikromasáží se docílí zlepšení vrásek v okolí očí, sníží se nitrooční tlak, zmenší se váčky pod očima, zlepší se zprůchodnění dutin, zrak se zlepší až o 0,5 dioptrie. A co je nejdůležitější - kůže se promastí a oddálí se tak její ztenčení a vznik viditelných známek stárnutí. Zároveň se posiluje i obočí, které během let klesá.Jde o jedinečné a ucelené ošetření přizpůsobené potřebám očního okolí a schopné vrátit pokožce všechny její přirozené obranné funkce, což jí umožňuje znovu získat veškerou krásu.

GALVANICKÁ ŽEHLIČKA

Co bylo nedávno dostupné jen pro vyvolené, je dnes možné pro každého!
Galvanic Spa II omlazuje pleť, vyrovnává vrásky, hluboce čistí pleť.
Speciálně vyvinutá technologie společně s patentovaným přístrojem představují revoluční ošetření pleti na poli Anti-Agingu!.

Pomocí vhodných sér dochází až k desetinásobnému lepšímu vstřebávání aktivních složek, které mají příznivý vliv na kvalitu a vzhled pleti. Díky galvanickému proudu dochází k uvolnění svalového napětí a tedy i k vypnutí pokožky, což má za následek vyhlazení mimických vrásek.

U nás Vám provedeme kompletní ošetření pleti pomocí galvanické žehličky - čištění, hydrataci a zahlazení mimických vrásek najednou.

Účinky galvanické žehličky

Při žehlení dochází k rozproudění lymfy, zmírnění otoků, sjednocení tonusu pleti, zmírnění tmavých kruhů pod očima, odstranění mimických vrásek, zpevnění a zvýšení pružnosti obličejových svalů
výsledky jsou viditelné už po první aplikakaci.


Ošetření kosmetikou s hadím jedem a citronovou trávou.

Hadí jed - je rychlá, bezpečná, účinná a bezbolestná alternativa botulotoxinu.

Speciální liftingová receptura zvyšuje pevnost a elasticitu pleti tam, kde působí ochablým a povislým dojmem.
Kosmetika s hadím jedem obsahuje vysoce účinnou anti-age látku , která byla vyvinuta syntézou hadího jedu - chřestýšovce Waglerova.
Anti-age komplex doplňují čisté přírodní rostlinné oleje, kolagen a vitamín E, které zvyšují hladkost povrchu pleti. neobsahuje kosmetická barviva a parabeny.


Samozřejmostí je čaj z květů ibišku spolu s vanilkou - slazen na přání zákaznice třtinovým cukrem nebo pastovým medem.